Menu
Branche

MKB

Als ambitieuze ondernemer kom je voor allerlei vragen te staan. En heb je soms behoefte aan iemand tegen wie je je plannen aan kunt houden. Iemand die je helpt je strategie helder te krijgen. Te vernieuwen. Je rendement te verbeteren. Iemand die je personeelszaken uit handen neemt. Dan is er Countus.

LEES MEER
LEES MEER
Branche

Agro & Agri

In de agrarische sector heb je als ondernemer met stevige uitdagingen te maken. Veranderende wet- en regelgeving. Steeds strengere eisen. Een sterk veranderende markt. Om winstgevend te blijven is het zaak om daar flexbibel op in te spelen. Onze agro-specialisten helpen je daarbij.

LEES MEER
LEES MEER
Branche

Zorg & Welzijn

Als ondernemer in de zorg heb je te maken met steeds nieuwe wetten en regelgeving. Steeds hogere eisen waaraan je moet voldoen. Een veranderend werkveld. Vraag je je af hoe je kan vernieuwen? Welke nieuwe markten je kan aanboren? Hoe je verdienmodel er straks moet uitzien? Countus helpt je daarbij.

LEES MEER
LEES MEER
Branche

ZZP

Als zzp’er besteed je je tijd het liefst aan je klanten. Boekhouden en de administratie staan waarschijnlijk niet bovenaan je lijstje van leukste werkzaamheden. Toch is een overzichtelijke administratie onmisbaar. Zeker als je niet teveel belasting wilt betalen.

LEES MEER
LEES MEER
BLOG

Eindejaarstips voor alle belastingplichtigen

Wil je weten wat je dit jaar nog kunt doen om belasting te besparen? In deze blog zetten we alle...
LEES MEER
LEES MEER
NIEUWS

Countus Akkerbouwindex; op zoek naar de weg omhoog

LEES MEER
IN DE BUURT

Vestigingen

Vind een vestiging bij jou in de buurt.

Blog

Countus lanceert de Countus Signaal Analyse (CSA) voor biologische akkerbouwers

De Countus Signaal Analyse (CSA) is een managementrapport dat biologische ondernemers inzicht geeft in hun resultaten en een vergelijking laat...
LEES MEER
https://www.countus.nl/countus-lanceert-countus-signaal-analyse-csa-biologische-akkerbouwers/
Agenda

Symposium fokken voor levensduur

09/03/2018 - 09/03/2018
LEES MEER
LEES MEER

Almere

Monitorweg 55
1322 BK Almere
✉ almere@countus.nl

Bekijken

Assen

Zendmastweg 11-B
9405 CD Assen
✉ assen@countus.nl

Bekijken

Bennekom

Doctor Willem Dreeslaan 1
6721 ND Bennekom
✉ info@seres.nl

Bekijken

Doetinchem

Koopmanslaan 31 - 02
7005 BK Doetinchem
✉ info@countus.nl

Bekijken

Dronten

De Rede 30
8251 EW Dronten
✉ dronten@countus.nl

Bekijken

Emmeloord

Daalder 1
8305 BE Emmeloord
✉ emmeloord@countus.nl

Bekijken

Emmen

Baander 34
7811 HJ Emmen
✉ emmen@countus.nl

Bekijken

Enschede

Zuiderval 110
7543 EZ Enschede
✉ enschede@countus.nl

Bekijken

Groenlo

Barkenkamp 5
7141 EL Groenlo
✉ groenlo@countus.nl

Bekijken

Hardenberg

De Schans 3
7773 AA Hardenberg
✉ hardenberg@countus.nl

Bekijken

Joure

Mercatorweg 2
8501 XK Joure
✉ joure@countus.nl

Bekijken

Markelo

Burgemeester de Beaufortplein 6
7475 AG Markelo
✉ markelo@countus.nl

Bekijken

Mill

Markt 29
5451 BS Mill
✉ mill@countus.nl

Bekijken

Oldenzaal

Oliemolenstraat 2
7573 PC Oldenzaal
✉ info@countus.nl

Bekijken

Ommen

Van Reeuwijkstraat 48
7731 EH Ommen
✉ ommen@countus.nl

Bekijken

Raalte

Botermakerstraat 1
8102 CW Raalte
✉ raalte@countus.nl

Bekijken

Staphorst

Achthoevenweg 28
7951 SK Staphorst
✉ staphorst@countus.nl

Bekijken

Steenwijk

Oostermeentherand 2C
8332 JZ Steenwijk
✉ steenwijk@countus.nl

Bekijken

Vriezenveen

Koningsweg 6b
7672 GD Vriezenveen
✉ vriezenveen@countus.nl

Bekijken

Zeewolde

Landauer 2
3897 AB Zeewolde
✉ zeewolde@countus.nl

Bekijken

Zwolle

Dokter Stolteweg 2
8025 AV Zwolle
✉ zwolle@countus.nl

Bekijken

Countus

Dokter Stolteweg 2
8025 AV Zwolle
T 038 455 2600
E info@countus.nl
Postbus 10055
8000 GB Zwolle

Vind meer vestigingen