Column Recreatie & Horeca

Akkoord op de hoofdlijnen

Ron Koopmeiners
02 jun. 2024

Onlangs werd tijdens een bijeenkomst de lijst van de 10 meest innovatieve vakantieparken bekendgemaakt. Ook in Gelderland was er een initiatief: de lancering van het platform Vakantiehuis van de Toekomst. Het is natuurlijk mooi hoe we met elkaar successen delen een brainstormen over de toekomst van onze vakantieparken.

Je voelt misschien al een maar aankomen, want niet voor elk park is het even makkelijk om te innoveren. Voor deze parken is het maken van een toekomstvisie met een plan van aanpak abracadabra. Hoe kunnen we ook de minder innovatieve parken beter ondersteunen?

Misschien kunnen we voor deze groep ook een platform bedenken. Een platform waarop iedereen zich welkom voelt. Niet alleen de parken die regelmatig in de picture staan, juist ook de parken die je zelden ziet. Het is volgens mij in het belang van de gehele branche dat we elkaar helpen. De branchevereniging is er bovendien alleen voor de leden, en wie sluiten zich daarbij aan? Je raadt het al: de parken die al die bijeenkomsten ook bezoeken.

Waarom maakt de branchevereniging zich niet nog sterker door samen met alle belanghebbenden een beleid op de hoofdlijnen te maken? De kabinetsformatie duurde 6 maanden. Dan moet het ons toch ook lukken om het eens te worden over de hoofdlijnen?

Ik hoop dat we lef tonen en ik zou er trots op zijn als het ons lukt om een resultaat te behalen: een fijne recreatietoekomst met een breed aanbod van verblijfsaccommodatie. Hoop, lef en trots… Waar heb ik dat eerder gehoord?

Contact opnemen

Wil je meer weten over resultaten binnen jouw bedrijf? Neem dan contact op met een recreatie-specialist van Countus. We helpen je graag verder.

Meer informatie? Neem contact op met Ron Koopmeiners
Ron Koopmeiners Branchespecialist Recreatie & Horeca
Recreatie & Horeca
Neem contact op met Ron Koopmeiners
Ron Koopmeiners Branchespecialist Recreatie & Horeca
Recreatie & Horeca