Menu

Agro & Agri

Intensieve veehouderij

Er zijn 3 hoofdstromingen in de intensieve veehouderij:

  • varkenshouderij: vleesvarkens en zeugen
  • pluimveehouderij
  • melkgeitenhouderij

Iedere stroming heeft zijn eigen dynamiek. Zowel vanwege wisselende opbrengsten en kostenposten als veranderingen in wet- en regelgeving en gezondheidskwesties. Door de dynamiek komen uitgestippelde lijnen zelden uit. Continu evalueren en bijstellen is het advies!

 

 

 

 

 

Almere

Monitorweg 55
1322 BK Almere
✆ 036 54 062 00
✉ almere@countus.nl

Bekijken

Assen

Zwedenlaan 3
9403 DD Assen
✆ 0592 20 00 07
✉ assen@countus.nl

Bekijken

Doetinchem

Koopmanslaan 31 - 02
7005 BK Doetinchem
✆ 0314 82 09 95
✉ info@countus.nl

Bekijken

Dronten

De Rede 30
8251 EW Dronten
✆ 0321 38 28 45
✉ dronten@countus.nl

Bekijken

Emmeloord

Daalder 1
8305 BE Emmeloord
✆ 0527 61 33 41
✉ emmeloord@countus.nl

Bekijken

Emmen

Baander 34
7811 HJ Emmen
✆ 0591 64 77 00
✉ emmen@countus.nl

Bekijken

Enschede

Zuiderval 110
7543 EZ Enschede
✆ 053 43 532 08
✉ enschede@countus.nl

Bekijken

Groenlo

Barkenkamp 5
7141 EL Groenlo
✆ 0544 82 09 00
✉ groenlo@countus.nl

Bekijken

Hardenberg

De Schans 3
7773 AA Hardenberg
✆ 0523 28 08 80
✉ hardenberg@countus.nl

Bekijken

Joure

Mercatorweg 2
8501 XK Joure
✆ 0513 65 79 90
✉ joure@countus.nl

Bekijken

Leeuwarden

Heliconweg 62
8914 AT Leeuwarden
✆ 058 21 001 01
✉ leeuwarden@countus.nl

Bekijken

Markelo

Burgemeester de Beaufortplein 6
7475 AG Markelo
✆ 0547 36 83 68
✉ markelo@countus.nl

Bekijken

Mill

Markt 29
5451 BS Mill
✆ 0485 45 45 96
✉ mill@countus.nl

Bekijken

Odijk

Beughof 22C
3984 LP Odijk
✆ 030 41 004 44
✉ odijk@countus.nl

Bekijken

Oldenzaal

Oliemolenstraat 2
7573 PC Oldenzaal
✆ 0541 82 03 00
✉ info@countus.nl

Bekijken

Ommen

Van Reeuwijkstraat 48
7731 EH Ommen
✆ 0529 46 52 30
✉ ommen@countus.nl

Bekijken

Raalte

Meidoornlaan 26
8102 ZM Raalte
✆ 0572 35 57 36
raalte@countus.nl

Bekijken

Staphorst

Achthoevenweg 28
7951 SK Staphorst
✆ 0522 23 59 50
✉ staphorst@countus.nl

Bekijken

Steenwijk

Oostermeentherand 2C
8332 JZ Steenwijk
✆ 0521 53 47 00
✉ steenwijk@countus.nl

Bekijken

Vriezenveen

Koningsweg 6b
7672 GD Vriezenveen
✆ 0546 58 12 40
✉ vriezenveen@countus.nl

Bekijken

Wageningen

Agro Business Park 82
6708 PW Wageningen
✆ 0317 41 91 35
✉ info@seres.nl

Bekijken

Zeewolde

Landauer 2
3897 AB Zeewolde
✆ 036 52 214 37
✉ zeewolde@countus.nl

Bekijken

Zwolle

Dokter Stolteweg 2
8025 AV Zwolle
✆ 038 45 526 00
✉ zwolle@countus.nl

Bekijken

Countus

Dokter Stolteweg 2
8025 AV Zwolle
T 038 455 2600
E info@countus.nl
Postbus 10055
8000 GB Zwolle

Vind meer vestigingen